Rubrika: Články

Jedná se o rubriku pro články

Naše poprvé …

Je čtvrtek 16. dubna 2020 doba koronavirová a já po procházce naší obcí sedím na zahradě a piju kávu. Jako velitel naší jednotky dobrovolných hasičů se snažím stále vzdělávat, a… Číst více »

Pňov 2018 – Poslední sání

O posledním zářijovém víkendu jsme vyrazili na poslední závody v sezoně, které již svým názvem „Poslední sání“ napovídají, že se jedná o závod, který zakončuje hasičskou sezonu okresu Kolín. Na tyto… Číst více »

Podlipanská liga Kšely

V sobotu 30. června jsme opět vyrazili na Podlipanskou ligu, tentokrát do vesnice Kšely, která leží v okrese Kolín. Již podle startovní listiny bylo zřejmé, že naše družstva nečeká nic lehkého, jelikož… Číst více »

Podlipanská liga Bulánka

V sobotu 16. Června jsme vyrazili na závody 4. Kola Podlipanské ligy do Bulánky. V letošním roce se jednalo o naše první „pořádné“ závody, jelikož předchozí závody ve Svojšovicích byly ze strany… Číst více »

Cvičení výjezdových jednotek Floriánek

Je to již měsíc, kdy se náš sbor zúčastnil školení výjezdových jednotek Okrsku č. 3 Modleticko pod názvem Floriánek. Toto školení se koná pravidelně 1 ročně a slouží především k prevenci… Číst více »

Patron sv. Florián

Řád sv. Floriána  Řád sv. Floriána je jedním z nejvyšších vyznamenání a uděluje se členům a organizačním jednotkám SH ČMS za mimořádné výsledky. K udělení řádu sv. Floriána může dojít… Číst více »